Шина на скутер резина 120.70-12 TYNSONG мото покрышка скат 120 70-12

Покришка скутерівська 120.70-12 Chao, безкамерка, великий універсальний протектор, якісна покришка, для скутерів з діаметром колеса 12 дюймів, на диск 12, мотошина для скутерів із діаметром колеса 12 дюймів. Максимальне навантаження на колесо 250 кг.
Розроблено за всіма вимогами і стандартами експлуатації мотоциклів, мопедів, моторолерів КМЗ, ІЖ, МТ, Yamaha, Kawasaki, Lifan, BMW, Alpha, Карпати, Дельта та різної мототранспортної техніки.
- *Розмір 130/60-13"
- *Виробник TYNSONG
- *Протектор Всесезонний
- *Висота 45 см
- *Ширина 12 см

Широкий асортимент покришок
для садової та мототехніки
Великий вибір моделей зі швидкою доставкоюпо всій країні
Обрати шинуПродукція, яка не підведе
у потрібний момент

01
У каталозі представлені товари від світових брендів, включаючи Casumina, Зубр, Росава, Deli Tire і т.п.
02
Пропоновані нашою компанією товари мають усі необхідні сертифікати та проходять суворий контроль якості.
03
В асортименті все для техніки та інвентарю , включаючи колеса, шини, камери, для тачок садово-городніх, будівельних, мотоблоків, культиваторів.
04
Продукція чудово зарекомендувала себе на вітчизняному ринку у співвідношенні ціни та якості, а також надійності.
Замовити максимально просто
Додайте необхідні вам товари до кошика та подайте заявку.
Менеджер її обробить та зв'яжеться з вами для уточнення всіх деталей.
Необхідно внести оплату найбільш зручним для вас способом.
Залишиться отримати посилку у найближчому відділенні пошти або транспортної компанії.
Популярні Групи товарів
Відгуки клієнтів

Роман
“Купив покришку для іжа, касуміна 3.5/18 «шип», загалом чудово, основа трохи тонкувата для важкої совки, але дорогу тримає, наганяв сотню км по каменю та грунту, стан відмінний) (p/s В'єтнам рулить)”

Олег
“Ніколи не думав, що зараз під час війни отримаю велике задоволення від того, що отримав по факту те, що замовляв (шину) по фото і характеристикам на сайті магазину. Дякую магазину за чесну і відповідальну роботу.”

Петро
“Замовлення зробив у суботу, відразу зв'язались, сказали відправлять в понеділок, прийшло швидко, якісь супер. Буду і надалі замовляти у вас та рекомендую усім”




| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Посадочный диаметр шины | 12" |
| Наружный диаметр шины | 12" |
| Ширина шины | 120 мм |
| Вид шины | Радиальная |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Индекс скорости | L |
| Высота профиля шины | 70 |
| Тип | Шина |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 12" |
| Тип шины для спецтехники | Бескамерная |
| Безопасная шина | Так |
| Назначение | Мотоциклы/квадроциклы |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Индекс нагрузки шины | 120 |
| Шина с защитой обода диска | Да |











