Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка 7.50-16 FARMER Германия (Наварка) скат 7.50-16 на мотоблок мототрактор мінитрактор
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43
Застосування тракторних шин R16 Farmer
Шини Фармер на 16 дюймів з протектором ялинка підходять для експлуатації на провідних колесах. В якості основи використана легковантажна шина 195/75R16C. На каркас наноситься тракторний протектор, гума протектора м'яка та пружна.
Для збору даного колеса підійдуть любі автомобільні диски радіусом на 16 дюймів
Модель Фармер це не аналог шин 7.50-16 для мінітракторів. Це наварна шина з іншими геометричними Размерами. Рекомендуємо використовувати на тракторах саморобках, мототракторах та мотоблоках.
Основні характеристики:
- тракторний малюнок протектора
- відновлена шина на каркасі R16
- безкамерна, при потребі підійде автокамера R16
- геометричні розміри:
- Висота 71 см
- Ширина 18 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | eFarmer |
| Страна производитель | Германия |
| Назначение | Сельхозтехника |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Вид шины | Диагональная |
| Посадочный диаметр шины | 70" |
| Индекс скорости | C |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Полнопрофильная шина | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип шины для спецтехники | Бескамерная |
| Ширина шины | 180 мм |
| Наружный диаметр шины | 18" |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 70" |
| Гарантийный срок | 5 міс |
| Безопасная шина | Так |
| Дополнительные характеристики | |
| Ось | Ведущая |













