Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка 6.50-14 Farmer Німеччина на мотоблок скат мототрактор на 14 диск до мінітрактора
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43
Шини для сільгосп техніки 6.50-14 ялинка Німеччина
Шини з протектором ялинка на 14 дюймів призначена для використання в якості:
- шини на мотоблок р14
- шини r14 на мінітрактор
Для збірки колеса підійде стандартний сталевий обод легкового автомобіля R14. Шина Farmer на 14 заснована на автошині 165/70R14. На каркас наноситься тракторний протектор. Гума протектора м'яка та еластична. Заводська якість.
Основні характеристики:
- малюнок протектора підвищеної прохідності
- відновлена шина на каркасі легкової шини R14
- потрібна камера, можна використовувати стандартну автомобільну камеру 14-01
- обод 5.5j x14
- геометричні розміри: Ø 595 мм x 160 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | eFarmer |
| Страна производитель | Германия |
| Назначение | Сельхозтехника |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Вид шины | Радиальная |
| Посадочный диаметр шины | 57" |
| Индекс скорости | C |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Полнопрофильная шина | Да |
| Состояние | Новое |
| Высота профиля шины | 70 |
| Тип шины для спецтехники | Бескамерная |
| Ширина шины | 160 мм |
| Наружный диаметр шины | 14" |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 14" |
| Гарантийный срок | 5 міс |
| Безопасная шина | Так |
| Дополнительные характеристики | |
| Ось | Ведущая |













