Покришка с камерой 3.50-18 CY- 504 мотопокрышка 3.50-18 резина шина 3 50 18
Мотогума підійде для скутерів:
- ИЖ Юпитер
- ИЖ Планета
- Jawa
- Cezet
- Musstang
- Viper
- Zongshen
- універсальний малюнок протектора
- для передніх і задніх колес
- 6-ти шаровий каркас
- допустиме навантаження 265 кг
- глибина протектора 6 мм
- камера в комплекті
- геометричні розміри: Ø 620 мм x 80 мм
Широкий асортимент покришок
для садової та мототехніки
Великий вибір моделей зі швидкою доставкоюпо всій країні
Обрати шинуПродукція, яка не підведе
у потрібний момент

01
У каталозі представлені товари від світових брендів, включаючи Casumina, Зубр, Росава, Deli Tire і т.п.
02
Пропоновані нашою компанією товари мають усі необхідні сертифікати та проходять суворий контроль якості.
03
В асортименті все для техніки та інвентарю , включаючи колеса, шини, камери, для тачок садово-городніх, будівельних, мотоблоків, культиваторів.
04
Продукція чудово зарекомендувала себе на вітчизняному ринку у співвідношенні ціни та якості, а також надійності.
Замовити максимально просто
Додайте необхідні вам товари до кошика та подайте заявку.
Менеджер її обробить та зв'яжеться з вами для уточнення всіх деталей.
Необхідно внести оплату найбільш зручним для вас способом.
Залишиться отримати посилку у найближчому відділенні пошти або транспортної компанії.
Популярні Групи товарів
Відгуки клієнтів

Роман
“Купив покришку для іжа, касуміна 3.5/18 «шип», загалом чудово, основа трохи тонкувата для важкої совки, але дорогу тримає, наганяв сотню км по каменю та грунту, стан відмінний) (p/s В'єтнам рулить)”

Олег
“Ніколи не думав, що зараз під час війни отримаю велике задоволення від того, що отримав по факту те, що замовляв (шину) по фото і характеристикам на сайті магазину. Дякую магазину за чесну і відповідальну роботу.”

Петро
“Замовлення зробив у суботу, відразу зв'язались, сказали відправлять в понеділок, прийшло швидко, якісь супер. Буду і надалі замовляти у вас та рекомендую усім”




| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Jawa |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Наружный диаметр шины | 18" |
| Ширина шины | 80 мм |
| Вид шины | Радиальная |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Индекс скорости | L |
| Индекс нагрузки шины | 62 |
| Тип | Камера |
| Пользовательские характеристики | |
| Посадочный диаметр шины | 60" |
| Диаметр колеса/диска | 60" |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Безопасная шина | Да |
| Назначение | Мотоциклы/квадроциклы |











