Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покрышка с камерой 4.00-8 6 PR квадрат резина 4.80/4.00-8 шина 4.00-8
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43
Покришка з камерою 4.00-8 на тачку 6 PR
Шина з 35% вмістом чистої гуми в рази краще і щільніше своїх стандартних аналогів. Менше боїться низьких температур, має міцний протектор, який забезпечує надійний захист від проколів. Покришки відмінно сідають на будь-який диск відповідного діаметру. Здійснити заміну покришки самостійно в домашніх умовах не складе труднощів.
Основні характеристики:
- Покришка на садову тачку
- Розмір 4.00-8
- Ціна з камерою
- Протектор ( трактор )
- Слойність 6 PR
- Вантажопідйомність 100 кг.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Посадочный диаметр шины | 38" |
| Тип | Камерная "TT" |
| Назначение | Сельхозтехника |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Ширина шины | 80 мм |
| Вид шины | Радиальная |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип комплектующего | Покрышка |
| Диаметр | 38.0 |
| Ширина | 8.0 |
| Диаметр колеса/диска | 38" |












