Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покрышка с камерой 4.00-8 фирмы ВС 6PR бренд Польша резина 4.80/4.00-8 шина 4.00-8
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43
Покришка з камерою 4.00-8 ВС 6PR на садову тачку
Покришки фірми ВС, це бренд, який виробляє високоякісний товар гумово-технічних виробів.
Фірма ВС зарекомендувала себе на ринку Польщі, і це означає, що продукція проходить сертифікацію.
- Покришка 4.00-8 ВС 6PR,
- В комплекті з камерою
- На садову тачку,
- Вантажопідйомністю 100 кг.
Не сохне на сонці, так як зроблена з додавання каучуку, а не сажі або вторинної сировини.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ВС Комплект |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 38" |
| Тип | Камерная "TT" |
| Назначение | Сельхозтехника |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Ширина шины | 80 мм |
| Вид шины | Радиальная |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасная шина | Да |
| Диаметр колеса/диска | 38" |
| Гарантийный срок | 5 міс |












