Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина з камерою 3.50-8 плотна Taiwan Quality до тачки
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43
Покришка 3.50-8 на тачку з камерою (8 PR)
- Розмір покришки 3.50-8
- Покришка (щільна - плотна )
- Висота: 350 мм
- Ширина: 60 мм
- Застосовується на садових тачках , вантажопідйомністю 100 кг.
- Така покришка прослужить у рази більше, ніж дешеві 2-х шарові скати
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Китайча |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Посадочный диаметр шины | 35" |
| Тип | Камерная "TT" |
| Назначение | Сельхозтехника |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Ширина шины | 60 мм |
| Вид шины | Радиальная |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасная шина | Да |
| Грузоподъёмность | 100 кг |
| Диаметр колеса/диска | 35" |












