Скат 3.00-10 Deli Tire SC-101 TL Индонезия покришка безкамерная на скутер шина 3.00-10 резина для мопеда





Описание
Характеристики
Информация для заказа
Скат 3.00-10 Deli Tire SC-101 TL Индонезия покришка безкамерная на скутер шина 3.00-10 резина для мопеда
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43
Резина на скутер 3.00 - 10" камерна, якісна, м'яка шина. Підходить для більшості японських скутерів ( Honda, Suzuki, Yamaha) із діаметром колеса 10 дюймів. Максимальне навантаження на колесо 150 кг.
Характеристики:
- Фірма: DELI Tire
- Країна: Індонезія
- Розмір: 3.00-10
- Сумісність: Хонда Діо , ZX34/35 , Сузукі Адреса , Ямаха Джог , Априо
- Розмір покришок: 10" (дюймів)
- Тип покришки: Безкамерна шина ( Tubeless )
Весь товар представлений у каталозі, якщо Ви точно знаєте, який розмір Вам потрібний - телефонуйте. Якщо Ви не знаєте, яке колесо Вам потрібне - телефонуйте, і ми допоможемо Вам.
Постійним та перевіреним покупцям відправляємо товар без передоплати.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Deli |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Индонезия |
| Наружный диаметр шины | 10" |
| Ширина шины | 80 мм |
| Индекс скорости | J |
| Индекс нагрузки шины | 42 |
| Тип | Шина |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Мотоциклы/квадроциклы |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Посадочный диаметр шины | 40" |
| Безопасная шина | Так |
| Диаметр колеса/диска | 40" |






