Колесо в зборі 4.00-10 Росава К-96 під вісь 20 мм або 17 мм

Шина К-96 оснащена протектором дорожнього типу для їзди по дорогах з твердим покриттям, але комбінація і форма блоків протектора дозволяє переміщатися транспортному засобу по укоченим ґрунтовим шляхам. Міцний, 4-х шаровий каркас с допустимим навантаженням 325 кг дає можливість експлуатувати покришку на вантажному мото транспорті.
Досвід експлуатації К-96 показує, що шина може витримати швидкісний режим вище номіналу в 70 км/год. Якщо не перевантажувати і підтримувати робочий тиск в покришці, то на цій покришці можливо тримати швидкість 100 км/год, і на короткий час до 120-130 км/год при обгонах. Тому рекомендуємо використовувати актуальну модель К-96 шини 4.00-10 для вантажного моторолера Муравей.
- шина діагональної конструкції
- універсальний, шосейний малюнок протектора
- підвищена вантажопідйомність (з індексом С) - 400кг. на одне колесо
- допускається експлуатація на високих швидкостях (до 70 км/год)
- хороше зчеплення на дорогах з твердим покриттям і на ґрунтових шляхах
- камерне виконання, комплектується з камерою 4.00-10
Геометричні розміри:
-зовнішній Ø 450 мм.
-ширина по протектору 90 мм.
При замовлені уточнюйте під яку вісь вам потрібні колеса 17 мм , або 20 мм .
Підшипник 104-ий 20 мм
Підшипник 203-ий 17 мм
Широкий асортимент покришок
для садової та мототехніки
Великий вибір моделей зі швидкою доставкоюпо всій країні
Обрати шинуПродукція, яка не підведе
у потрібний момент

01
У каталозі представлені товари від світових брендів, включаючи Casumina, Зубр, Росава, Deli Tire і т.п.
02
Пропоновані нашою компанією товари мають усі необхідні сертифікати та проходять суворий контроль якості.
03
В асортименті все для техніки та інвентарю , включаючи колеса, шини, камери, для тачок садово-городніх, будівельних, мотоблоків, культиваторів.
04
Продукція чудово зарекомендувала себе на вітчизняному ринку у співвідношенні ціни та якості, а також надійності.
Замовити максимально просто
Додайте необхідні вам товари до кошика та подайте заявку.
Менеджер її обробить та зв'яжеться з вами для уточнення всіх деталей.
Необхідно внести оплату найбільш зручним для вас способом.
Залишиться отримати посилку у найближчому відділенні пошти або транспортної компанії.
Популярні Групи товарів
Відгуки клієнтів

Роман
“Купив покришку для іжа, касуміна 3.5/18 «шип», загалом чудово, основа трохи тонкувата для важкої совки, але дорогу тримає, наганяв сотню км по каменю та грунту, стан відмінний) (p/s В'єтнам рулить)”

Олег
“Ніколи не думав, що зараз під час війни отримаю велике задоволення від того, що отримав по факту те, що замовляв (шину) по фото і характеристикам на сайті магазину. Дякую магазину за чесну і відповідальну роботу.”

Петро
“Замовлення зробив у суботу, відразу зв'язались, сказали відправлять в понеділок, прийшло швидко, якісь супер. Буду і надалі замовляти у вас та рекомендую усім”




| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rosava |
| Назначение | Сельхозтехника |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 45" |
| Ширина шины | 90 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Основные атрибуты | |
| Вид шины | Радиальная |
| Тип | Камерная "TT" |
| Шина с повышенной нагрузкой | 1 |
| Шина с защитой обода диска | 1 |
| Безопасная шина | 1 |
| Диаметр колеса/диска | 45" |
| Тип шины для спецтехники | Пневматическая (Шинокомплект) |
| Гарантийный срок | 5 міс |
| Полнопрофильная шина | 1 |










