Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка з камерою 4.00-10 10 PR фірми ВС скат 4.00-10 на мотоблок гума 4.00-10
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43

Шина для мотоблока 4.00-10 BC Польща + камера
Шина 4.00-10 має рисунок протектора підвищеної прохідності (ялинка). Правильна орієнтація шини на диску (колеса на мінітракторі) напрямку руху при установці визначається розташуванням вершини шипів, яка має бути спрямована у бік руху. Також для правильної орієнтації на шині є вказівник.
Незважаючи на те, що шина 4.00-10 для мінітрактора (мототрактора) має спеціальний профіль, який, крім підвищеної прохідності, забезпечує ще й самоочищення коліс при роботі на сирому ґрунті, все ж таки необхідно періодично очищати їх від бруду та сторонніх предметів, що застрягли між ґрунтозачепами . Необхідно постійно стежити за величиною тиску в шинах та підтримувати його на необхідному рівні.
Основні характеристики:
- Діаметр покришки - 480 мм
- Ширина покришки - 118 мм.
- Максимальне навантаження на шину - 265 кг
- Максимальний тиск у шині при максимальному навантаженні - 2,8 атм
- Клас шарування гуми ― 4 P.R. (чотиришарова)
- Малюнок протектора - ялинка (підвищеної прохідності)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | BC |
| Страна производитель | Польша |
| Назначение | Сельхозтехника |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Вид шины | Радиальная |
| Посадочный диаметр шины | 46" |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Состояние | Новое |
| Ширина шины | 10" |
| Наружный диаметр шины | 10" |
| Тип | Камера |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасная шина | Да |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Диаметр колеса/диска | 45" |











