Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина для мотоблока 4.00-8 зуб покришка на мотоблок 4.00-8 Casumina В'єтнам
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43
Покришка 4.00-8 зубата Casumina на мотоблок
Покришка CASUMINA - м'яка та міцна, стійка до стирання, проколів, температурних перепадів,
Позаяк у своєму складі має не менш ніж 45% натурального каучуку(для порівняння в більшості аналогічних мотоблокових шин, зазвичай, не більш ніж 20%, а все інше вуглецева примишуйтеся, у народі часто іменується "сажа").
Покришки упаковані у фірмову плівку зі спеціальним порошком, який перешкоджає пересиханню під час зберігання та транспортування.
Покришка реалізується без камери! Камера купується окремо:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Casumina |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Посадочный диаметр шины | 40" |
| Назначение | Сельхозтехника |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Ширина шины | 10" |
| Вид шины | Радиальная |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Тип | Шина |
| Пользовательские характеристики | |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Безопасная шина | Да |
| Диаметр колеса/диска | 42" |










