Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка 6.5/80-15 AGRO-FARMER Германия 6.50-15 фармер на мотоблок минитрактор
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43
Тракторні шини R15 - 6.5/80-15 AS FARMER
Резіна Фермер на 15 дюймів з протектором ялинка підходить для використання на ведучих колесах мотоблоків та тракторів "саморобок". Для тракторних шин r15 в якості основи використана легкова шина 185/60R15. На каркас легкової шини наварен тракторний протектор. Заводська якість, гума протектора м'яка на пружна - не дубова.
Шини фермер r 15 встановлюють на стандартний диск легкового автомобіля 5.5j x15. Таким чином Ви отримуєте недорогий комплект тракторного колеса r15 для мотоблока, або мототрактора.
Основні характеристики:
- тракторний малюнок протектора
- відновлена шина на каркасі R15 - 185/60R15
- безкамерна, можна використовувати камеру 15-01
- для монтажу на сталевий обод 5.5j x15
- геометричні розміри: Ø 620 мм x 175 мм, висота боковини 130 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | eFarmer |
| Страна производитель | Германия |
| Назначение | Сельхозтехника |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Вид шины | Диагональная |
| Посадочный диаметр шины | 60" |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Полнопрофильная шина | Да |
| Высота профиля шины | 65 |
| Тип шины для спецтехники | Бескамерная |
| Ширина шины | 180 мм |
| Наружный диаметр шины | 15" |
| Состояние | Восстановленные |
| Топливная эффективность шин | A |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 60" |
| Гарантийный срок | 5 міс |
| Безопасная шина | Так |
| Дополнительные характеристики | |
| Ось | Ведущая |













