Описание
Характеристики
Информация для заказа
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43
Покришка з камерою 6.00-14
- Розмір 6.00-14
- Висота 62 см.
- Ширина 15.
- Висота зуба 5 см.
- Витримує 450 кг.
Встановлюється на:
Шина призначена для мінітракторів та мотоблоків. Встановлюється на передні провідні колеса тракторів з колісною формулою 4х4. Використовується для мінітракторів китайського, японського виробництва: Xingtai, Foton, Yanmar, Kubota, Kioti, Mitsubishi. Підходить для моделей:
- Xingtai 224N (T224)
- ДТЗ 244.4, DW 224T
- Foton Europard FT254, FT204
- KUBOTA GT-5, L1501DT, ZL1-235DT, X-20, L1-225
- ISEKI TH 4365
- YANMAR EF227H, EF230H, EF235H
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Китайча |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Сельхозтехника |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Вид шины | Радиальная |
| Посадочный диаметр шины | 65" |
| Тип | Камерная "TT" |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Состояние | Новое |
| Наружный диаметр шины | 14" |
| Ширина шины | 150 мм |
| Диаметр колеса/диска | 65" |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Безопасная шина | Да |










