Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покрышка на велосипед 28*1.75 47-622 Еж DURRO велошина 28
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43
Велосипедна покришка 28*1.75 Йожик DURRO
Пропонуємо великий асортимент велокамер, велопокришок та велозапчастин – оптом і в роздріб. Деталі оптових цін на запит.
Основні характеристики:
- Розмір: 28*1.75 (47-622)
- Тип протектора: оптимальний для доріг з твердим покриттям, забезпечує хороше зчеплення та надійну їзду.
- Якість: вміст каучуку вище норми, що забезпечує високу міцність і довговічність покришки.
Умови продажу:
- Відправка: лише Новою Поштою.
- Оплата: замовлення однієї покришки здійснюється тільки по повній передоплаті.
Також є можливість придбати велокамеру окремо – уточнюйте при замовленні.
Велошина чудово підходить для використання на велосипедах різних моделей в Україні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Посадочный диаметр шины | 28" |
| Ширина шины | 3.00" |
| Производитель | DURO |
| Страна производитель | Китай |
| Тип шины | Полуслики |
| Назначение | Городской/дорожный |
| Материал | Резина |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Камерная "TT" |
| Диаметр колеса/диска | 70" |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Вид шины | Радиальная |
| Безопасная шина | True |







