Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка 4.00-12 на прицеп (адаптер) з камерою 8PR
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43
Покришка на причеп (адаптер) 4.00-12 8PR з камерою
Модель використовується на причепному і навісному сіль-хоз обладнання: плуги, сівки, причепи. Шини 4.00-12 можна експлуатувати на асфальтових дорогах так і ґрунтових.
Характерики:
- Призначення Сільгосптехніка
- Діаметр шини 50 см
- Ширина шини 8 см
- Індекс навантаження шини ( 355 кг)
- Давление 300 кПа
- Норма шарності 8-PR
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ZUBR |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Посадочный диаметр шины | 50" |
| Наружный диаметр шины | 12" |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Ширина шины | 80 мм |
| Вид шины | Радиальная |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Полнопрофильная шина | Да |
| Индекс скорости | J |
| Индекс нагрузки шины | 72 |
| Тип | Камера |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 12" |
| Безопасная шина | Так |
| Назначение | Легковые |
| Гарантийный срок | 6 міс |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Ось | Прицепная |











