Описание
Характеристики
Информация для заказа
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43
Покришка з камерою 5.00-12 фірми Hiquality
Основні характеристики:
- шина діагональної конструкції
- малюнок протектора підвищеної прохідності
- максимальне навантаження на колесо - 225 кг
- геометричні розміри: Ø 540 мм x 120 мм
Покришки 5.00-12 застосовують:
| Мотоблоки | Мототрактори |
|
|
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TATA |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Посадочный диаметр шины | 54" |
| Тип | Камерная "TT" |
| Назначение | Сельхозтехника |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Ширина шины | 120 мм |
| Вид шины | Радиальная |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасная шина | Так |
| Диаметр колеса/диска | 54" |












