Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина на скутер резина 120.70-12 SB-124 Deli Tire мото покрышка скат 120 70-12
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43
Шина на мопед безкамерна 120.70-12 Deli Tire SВ-124
Покришка (шина, гума) для скутера шипована 120.70-12 Deli Tire безкамерна шина, призначена для скутерів різних фірм виробників і моделей скутерів з розміром колеса 120.70-12
Сумісність: VIPER Booster, Fabius, Grand Prix, Legend, Race, Storm, Wind, ZipR3, Mustang, Navigator ( Вайпер Бустер / Фабіус / Легенд / Гранд При / Навігатор / Рейс / Шторм / Вінд / Зіп / Сабур / Мустанг ) і тд, для дисків діаметрів 12 дюймів
Технічні характеристики:
- Максимальне навантаження на шину ― 265 кг
- Максимальний тиск повітря у шині ― 2.8атм.
- Клас шарності гуми ― 6P.R. (шестишарова)
- Висота профілю шини: 70 мм
- Ширина шини: 120 мм
- Індекс навантаження шини: 58
- Індекс швидкості: P
- Тип: Безкамерна (TL)
- Країна реєстрації бренду: Індонезія
- Країна-виробник товару: Індонезія
- Бренд товара: Deli Tire
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Страна производитель | Индонезия |
| Вид шины | Радиальная |
| Состояние | Новое |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Ширина шины | 120 мм |
| Посадочный диаметр шины | 12" |
| Индекс скорости | S |
| Индекс нагрузки шины | 58 |
| Наружный диаметр шины | 12" |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасная шина | Так |
| Назначение | Мотоциклы/квадроциклы |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Гарантийный срок | 5 міс |
| Шина с защитой обода диска | Да |










