Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка на мотоблок 6.00-12 10PR "CASUMINA" В'єтнам Шина 6.00-12 на мінітрактор
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43
Шина 6.00-12 на мінітрактор 10PR TT Casumina
Покришки Касуміна оснащені товстими високими ґрунтозачіпами, які створюють відмінну тягу та зчеплення на ґрунті. Каркас з десятьма шарами корду витримує навантаження до 465 кг, що на 60 кг більше аналогів. Каркас має гарне лиття, гумова суміш стійка до проколів та порізів.
Колеса з шинами Casumina виходять масивними - зовнішній діаметр моделі 610 мм, а ширина 160 мм (тоді як у звичайних шин 590-600 мм та 135-145 мм відповідно).
Шини Касуміна встановлюють на колеса до мотоблока 6-12. Завдяки товстому бортовому кільцю та міцному каркасу підійде для тракторів. В'єтнамська шина прослужить набагато довше при експлуатації на ведучих колесах мінітрактора.
Основні характеристики:
- протектор R-1 - ялинка
- 10-ти шаровий каркас
- максимальне навантаження 465 кг на одне колесо
- камера 6.00-12 в комплект не входить
- геометричні розміри: зовнішній Ø 600 мм, ширина по протектору 155 мм
Всі питання по телефону: 0678599979
Вайбер: 0678599979 0674905443
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Casumina |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Назначение | Сельхозтехника |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Вид шины | Радиальная |
| Посадочный диаметр шины | 60" |
| Индекс нагрузки шины | 81 |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип шины для спецтехники | Пневматическая |
| Ширина шины | 160 мм |
| Наружный диаметр шины | 12" |
| Тип | Шина |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 5 міс |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Безопасная шина | Так |
| Диаметр колеса/диска | 60" |
| Ось | Универсальная |











