Покрышка вырванные кубики 3.75-19 Mitas Митас - ANLAS резина на мотоцикл Урал МТ Днепр шина 3.75-19 мотошина





Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покрышка 3.75-19 Mitas/Митас - ANLAS Турция, резина на мотоцикл Урал МТ Днепр шина 3.75-19 мотошина
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43

До вашої уваги пропонуємо покришки на мотоцикл МТ , Урал ... із вирваними кубіками, які ідеально підійдуть на мотоцикл , коляску , тачку...
Покришки спочатку використовуються на мотогонках , проїзжаючи тільки одне коло і відразу знімаються із дисків , тому пробіг в них мінімальний .
Вирвані кубіки не впливають на експлуатацію!
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- (ЦІНА БЕЗ КАМЕРИ)
- Розмір 3.50-18"
- Протектор шипований
- Висота 62 см
- Ширина 8 см
- Країна виробник: Чехія
- Бренд товар ― Мitas

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mitas |
| Состояние | Б/У |
| Страна производитель | Чехия |
| Наружный диаметр шины | 19" |
| Ширина шины | 90 мм |
| Вид шины | Радиальная |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Тип | Шина |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Мотоциклы/квадроциклы |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Посадочный диаметр шины | 70" |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Безопасная шина | Так |
| Диаметр колеса/диска | 60" |





