Покрышка с камерой 3.00-10 SC-121 SC-TYRE протектор лапка шина на скутер резина 3.00-10
Шини фірми SC-TYRE розроблені по всім вимогам та стандартам, з додаванням каучуку , та дотримання всіх технологій ,
для експлуатації мототехніки.
Колесо 3.00-10 камерна - це високоякісний виріб для мототехніки, який виготовляється без внутрішньої камери. Воно має оптимальні параметри, які забезпечують високу міцність, стійкість до зношування і деформацій, добру амортизацію та стійкість до проколів.
Колесо має широкий протектор з агресивними глибокими грубими шипами, що забезпечує відмінну міцність та кращу зчепленість з дорогою в різних умовах, таких як грунт, ґрунт, гравій, пісок тощо. Його конструкція також забезпечує зменшення шуму та вібрації, що забезпечує комфортне керування мототехнікою.
Це колесо є ідеальним вибором для використання на мотоциклах, мопедах, мотоблоках, моторолерах та інших транспортних засобах, які вимагають високоякісних коліс. Завдяки своїй конструкції та властивостям, воно забезпечує відмінну міцність, стійкість та безпеку під час експлуатації.
- Розмір 3.00-10
- Протектор Всесезонний
- Комплектація Камера
- Висота 40см.
- Ширина 8 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SC |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Наружный диаметр шины | 10" |
| Тип | Камерная "TT" |
| Ширина шины | 80 мм |
| Вид шины | Радиальная |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Назначение | Мотоциклы/квадроциклы |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Посадочный диаметр шины | 40" |
| Полнопрофильная шина | Да |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасная шина | Так |
| Диаметр колеса/диска | 10" |
| Тип шины для спецтехники | Пневматическая |











