Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покрышка с камерой грязевая 3.50-10 на скутер тачку резина для мопеда 3.50 10 мото шина
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43
Покришка з камерою 3.50-10 на скутер
Покришка для скутерів 3.50 - 10 SC-Tyre SC-124, максимальне навантаження на колесо - 195 кг, під диск на 10.
Завод фірми SC-TYRE це бренд, який зарекомендував себе на ринку України! В основі якого це висока якість продукції та великий асортимент виробництва покришок
Підходить на:
Японські та китайські скутери із діаметром колеса 10 скутерів Zongchen Cama / Viper Wind (Вінд) / Vision (Віжн) / Honda Lead / Yamaha Grand Axis / Honda Topic / Yamaha Jog-90.
Покришку можна використовувати , як на скутр , так і до тачки
Якість шини висока.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Китайча |
| Страна производитель | Китай |
| Вид шины | Радиальная |
| Состояние | Новое |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Тип | Камерная "TT" |
| Ширина шины | 90 мм |
| Индекс скорости | J |
| Наружный диаметр шины | 10" |
| Назначение | Мотоциклы/квадроциклы |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Посадочный диаметр шины | 40" |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасная шина | Так |
| Диаметр колеса/диска | 40" |
| Тип шины для спецтехники | Пневматическая |











