Описание
Характеристики
Информация для заказа
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43
Шина на мопед 110.70-12 DURO HF-296A безкамерна
Безкамерна покришка виробництва DURO у розмірі 110/70-12 на скутери/мопеди з маркуванням малюнка протектора Ця шина є безкамерною, але можна ставити і в комплекті з камерою. Якісна покришка для скутера з дорожнім малюнком забезпечить надійну їзду та максимальне зчеплення на різних типах доріг. Застосовується на різні моделі японських і китайських скутерів з діаметром диска 12 дюймів
Технічні характеристики:
- Висота профілю шини: 70 мм
- Ширина шини: 110 мм
- Індекс навантаження шини: 47
- Індекс швидкості: Р
- Тип: Безкамерна (TL)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DURO |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Наружный диаметр шины | 12" |
| Ширина шины | 110 мм |
| Вид шины | Радиальная |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Индекс скорости | P |
| Тип | Шина |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Мотоциклы/квадроциклы |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Посадочный диаметр шины | 42" |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Безопасная шина | Так |
| Диаметр колеса/диска | 42" |












