Покришка (скат, гума) SRC для мотоблока 6.00-12 є головним складником колеса для мотоблока 6.00-12. Використовується на різних моделях мотоблоків, а також на відових (передніх) і провідних (задніх) колесах мінітракторів
Має малюнок протектора підвищеної прохідності (ялинка). Правильна орієнтація колеса 6.00-12 напрямку руху під час встановлення на мотоблок визначається розташуванням вершини шипів, яка має бути спрямована в бік руху. Також для правильної орієнтації на покришці (шині, гумі) є покажчик.
Попри те, що покришка має спеціальний профіль, який, крім підвищеної прохідності, забезпечує ще й самоочищення коліс під час роботи на сирому ґрунті, все ж необхідно періодично очищати їх від бруду та сторонніх предметів, що застрягли між ґрунтозачепами. Необхідно постійно стежити за великим тиском у шинах і підтримувати його на необхідному рівні.
- Zirka LX 1090D, LX 1093D, LX 1080D, LX 1081D;
- Добриня МТ101Е, МТ119Е, Т81Е, TP101
- Кентавр МБ-1010Е, МБ 1080Д-5, МБ 1012Е, МБ 1081Д-5, МБ 1013Д, МБ 1070Д
- Зубр JR-Q78, JR-Q12
- Forte SH-101, SH-121, SH-81Е
- Аврора 125-Е, 101-ДЕ
- Bizon SH-101E
- Булат BT913, BT1010E, BT1210E, BT1212E, BT1613, BT810
- Зовнішній діаметр покришки ― 600 мм
- Ширина покришки ― 140 мм
- Максимальне навантаження ― 400 кг
- Тиск повітря в камері ― 250 KPa
- Клас кількості шарів ― 10 P. R. (десятіслойная)
- Малюнок протектора ― ялинка (підвищеної прохідності)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SRC |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Посадочный диаметр шины | 60" |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Ширина шины | 160 мм |
| Вид шины | Радиальная |
| Тип шины для спецтехники | Пневматическая |
| Тип | Шина |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Внедорожники |
| Гарантийный срок | 5 міс |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Безопасная шина | Так |
| Диаметр колеса/диска | 60" |
| Ось | Универсальная |











