Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка з камерою 3.50-18 CY-504 Dokker мотопокришка 3.50-18 шина гума 3 50 18
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43
Покришка з камерою 3.50-18
Камерна покришка для мотоциклів
розмір 3.50-18, з максимальним навантаженням на колесо 250 кг, є чудовим варіантом за свою ціну. Вона підходить для японських та китайських скутерів і мотоциклів з діаметром колеса 18 дюймів.
Підходить для таких мотоциклів:
- -Іж Юпітер (Иж Юпитер)
- -Планета
- -ЯВА (JAWA)
- -Чезет (CEZET)
Також підходить для китайських мотоциклів:
- -Viper
- -Zonshen
- -Lifan
- -Musstang
- -Geon
- -Lider
- -SYM
- -Hyosung
- -Sabur
- (Лифан / Мустанг / Сабур / Лидер / Вайпер / Геон / Сим / Кивей / Зоншен)
Характеристики:
- *Розмір 3.50-18"
- *Протектор всесезонний
- *Виробник Китай
- Cлойність 6-8 PR
- *Висота 62 см
- *Ширина 8 см

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Jawa |
| Страна производитель | Китай |
| Вид шины | Радиальная |
| Состояние | Новое |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Тип | Камерная "TT" |
| Ширина шины | 80 мм |
| Индекс скорости | S |
| Индекс нагрузки шины | 59 |
| Наружный диаметр шины | 18" |
| Назначение | Офроуд/Мотокросс |
| Посадочный диаметр шины | 60" |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 60" |
| Тип шины для спецтехники | Пневматическая |
| Безопасная шина | Так |
| Гарантийный срок | 6 міс |










