Описание
Характеристики
Информация для заказа
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43

Доступна гума розміром 2.50-16 для скутерів від СOMPASS . Це камерна покришка з максимальним навантаженням на колесо до 125 кг.
Вона заслуговує на увагу як відмінний варіант за свою ціну.
Підходить для різних скутерів та мопедів, включаючи японські, китайські та українські моделі з 16-дюймовим колесом. (Карпати Верховина)
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- *Розмір 2.50-16"
- *Виробник фірми DNEPR
- *Протектор Трасовий
- *Ширина 60 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Компас |
| Страна производитель | Китай |
| Вид шины | Радиальная |
| Состояние | Новое |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Ширина шины | 60 мм |
| Посадочный диаметр шины | 52" |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Назначение | Мотоциклы/квадроциклы |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 52" |
| Безопасная шина | Да |











