Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка на мотоблок 4.00-10 зубата покришка на мотоблок шина Casumina В'єтнам
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43
Шини 4.00-10 до мотоблока Casumina
- протектор R-1 - ялинка
- висота ґрунтозачіпа 20 мм
- 4-x шаровий каркас
- камера 4.00-10 в комплект не входить
- геометричні розміри: зовнішній Ø 470 мм, ширина по протектору 110 мм
Покришки 4.00-10 виробництва В'єтнам фірми Casumina сконструйовані з міцним каркасом і протектором з підвищеним зчепленням. Товсті боковини і великі ґрунтозачіпи знижують ризик проколів, шина підійде для експлуатації по лісовим шляхам. Гарна прохідність по мулу і ґрунтовим дорогам, відмінне тягове зусилля в польових умовах.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Casumina |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Назначение | Сельхозтехника |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Вид шины | Радиальная |
| Посадочный диаметр шины | 46" |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Состояние | Новое |
| Ширина шины | 10" |
| Тип | Шина |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 46" |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Безопасная шина | Так |










