Покришка з камерою 5.00-10 фірми ВС на мотоблок
Основні характеристики:
- шина діагональної конструкції
- малюнок протектора підвищеної прохідності
- максимальне навантаження на вісь (два колеса) - 335 кг
- 10-х шаровий високоміцний каркас
- камерна 5.00-10 в комплекті
- містить 12 пар грунтозацепов, Глубина протектора 15 мм
- геометричні розміри: Ø 490 мм x 120 мм
Застосування шини на мотоблок 5.00 10
Шина встановлюється на провідні і опорно-несучі колеса сільськогосподарської техніки: мотоблоки, сівалки, мотокультиватори, мотокосарки. Покришка 5.00-10 використовується на техніці:
- мотоблоки: Sadko M-1265PRO, FORTE HSD1G, Зубр
- сівалки СУПН-8 для опорно-привідного колеса (СУПН Н 080.13.000)
Модель Фірми ВС за якістю виготовлення і експлуатаційними характеристиками перевершує аналоги інших виробників. Потужний протектор розширює сферу застосування: садово-городня мото-техніка, малі провідні колеса мінітракторів. Блоки протектора м'які і еластичні, розмір кожного ґрунтозачіпа 95х20 мм. Міцний 2-х шаровий каркас, стійкий до бічних порізів, проколів, що дозволяє безпечно переміщатися по кам'янистому ґрунту і лісових просіках з опалим гілками. Каркас покришки зібраний із застосуванням текстильної кордової тканини і витримує корисне навантаження до 365 кг.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | BC |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Сельхозтехника |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Вид шины | Радиальная |
| Посадочный диаметр шины | 51" |
| Тип | Камерная "TT" |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип шины для спецтехники | Пневматическая |
| Ширина шины | 120 мм |
| Наружный диаметр шины | 10" |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасная шина | Да |
| Гарантийный срок | 5 міс |
| Диаметр колеса/диска | 50" |










