Покришка 6.5/80-13 TAGOM Італія скат 6.50-13 на мінітрактор шина до мотоблока на 13 диск
Шини R13 Фармер базуються на каркасі стандартної легкової шини R13 з навареним протектор підвищеної прохідності. Фабрична якість. Гума протектора м'яка та еластична, не дубова. Шину можливо змонтувати на стандартний жигулівський диск Ø 13".
Покришки ялинка 13 дюймів призначені для встановлення на мотоблоки і саморобні мототрактора. Завдяки можливості установки на звичайний сталевий обід 5.5 j x13, можна зібрати недороге ведуче колесо для агротехніки:
- мотоблоки на колесах R13
- мінітрактор з провідними колесами R13
Шини підвищеної прохідності R13 можливо встановити на колеса ЛуАЗ-969 "Волинь". Використовувати шини на 13 з тракторним протектором радимо тільки для бездоріжжя. Farmer не підходить для постійної експлуатації на дорогах з твердим покриттям.
Найкраще модель Фармер працює як шини на мотоблок р13. Зовнішній діаметр Фармера такий як у мотоблочних шин 6.00-12- 600 мм. Ширина протектора більша на 15-20 мм. На перший погляд небагато, але тракторна резіна на 13 більше в об'ємі, що робить мотоблок більш стійким та не дає зариватися в грунт.
- тракторний малюнок протектора - ялинка
- відновлена шина на каркасі R13
- камера в комплект не входить
- для монтажу на обод 5.5j x13
- геометричні розміри: зовнішній Ø 590 мм, ширина по протектору 150 мм
| Серія | Глибина протектора, мм | Ширина по протектору, мм | Зовнішній діаметр, мм | Кількість ґрунтозачіпів |
| AS FARMER | 15 | 165 | 600 | 2 x16 шт. |
| Tagom | 15 | 150 | 600 | 2 x18 шт. |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | eFarmer |
| Страна производитель | Германия |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Вид шины | Диагональная |
| Посадочный диаметр шины | 57" |
| Индекс скорости | C |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Полнопрофильная шина | Да |
| Высота профиля шины | 80 |
| Тип шины для спецтехники | Бескамерная |
| Ширина шины | 150 мм |
| Назначение | Внедорожники |
| Состояние | Восстановленные |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Наружный диаметр шины | 58 см |
| Гарантийный срок | 5 міс |
| Безопасная шина | Так |
| Диаметр колеса/диска | 13" |












