Покришка 90/90-12, TL це шина яка досить добре поводиться в експлуатації має певну м'якість і зносостійкість і є відмінним варіантом у своєму ціновому діапазоні. Ця покришка є дорожчою, вона розрахована для максимально комфортної їзди, практично в будь - яку погоду, по асфальтованих дорогах. Такий вид шини має достатньо неглибоких канавок для відводу води з плями контакту, що дозволяє завжди зберігати стійкість транспортних засобів і без будь - яких нюансів рухатися в будь - яку погоду, але не варто з’їжджати з асфальтованих доріг на такій покришці. Це безкамерна покришка, призначена для встановлення без камери, за умови використання придатного носія, але при необхідності її можна встановити і замість камерної шини, докомплектувавши фотоапаратом.
Підходить для більшості японських скутерів Honda LEAD, Honda TODAY, Suzuki ADDRESS, Yamaha Axis, Yamaha GEAR із діаметром колеса 10 дюймів.
- *Розмір 90.90-12"
- *Виробник Китай
- *Протектор Стрілка
- *Висота 45 см
- *Ширина 9 см

Широкий асортимент покришок
для садової та мототехніки
Великий вибір моделей зі швидкою доставкоюпо всій країні
Обрати шинуПродукція, яка не підведе
у потрібний момент

01
У каталозі представлені товари від світових брендів, включаючи Casumina, Зубр, Росава, Deli Tire і т.п.
02
Пропоновані нашою компанією товари мають усі необхідні сертифікати та проходять суворий контроль якості.
03
В асортименті все для техніки та інвентарю , включаючи колеса, шини, камери, для тачок садово-городніх, будівельних, мотоблоків, культиваторів.
04
Продукція чудово зарекомендувала себе на вітчизняному ринку у співвідношенні ціни та якості, а також надійності.
Замовити максимально просто
Додайте необхідні вам товари до кошика та подайте заявку.
Менеджер її обробить та зв'яжеться з вами для уточнення всіх деталей.
Необхідно внести оплату найбільш зручним для вас способом.
Залишиться отримати посилку у найближчому відділенні пошти або транспортної компанії.
Популярні Групи товарів
Відгуки клієнтів

Роман
“Купив покришку для іжа, касуміна 3.5/18 «шип», загалом чудово, основа трохи тонкувата для важкої совки, але дорогу тримає, наганяв сотню км по каменю та грунту, стан відмінний) (p/s В'єтнам рулить)”

Олег
“Ніколи не думав, що зараз під час війни отримаю велике задоволення від того, що отримав по факту те, що замовляв (шину) по фото і характеристикам на сайті магазину. Дякую магазину за чесну і відповідальну роботу.”

Петро
“Замовлення зробив у суботу, відразу зв'язались, сказали відправлять в понеділок, прийшло швидко, якісь супер. Буду і надалі замовляти у вас та рекомендую усім”




| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вид шины | Радиальная |
| Состояние | Новое |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Ширина шины | 90 мм |
| Назначение | Мотоциклы/квадроциклы |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Посадочный диаметр шины | 45" |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасная шина | Так |
| Диаметр колеса/диска | 45" |










