Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покрышка бескамерная 130.70-13 Индонезия SB-117 шина на скутер 130/70-13
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43
Шина на мопед безкамерна 130.70-13 Deli Tire SB-117
Безкамерна покришка виробництва Індонезія Deli Tire у розмірі 130/70-13 на моторолері з маркуванням малюнка протектора SC-109 . Ця шина є безкамерною, але можна ставити і в комплекті з камерою. Якісна покришка для скутера з дорожнім малюнком забезпечить надійну їзду та максимальне зчеплення на різних типах доріг. Застосовується на різні моделі японських і китайських скутерів з діаметром диска 13 дюймів
Сумісність: VIPER Booster , Fabius , Grand Prix , Legend , Race , Storm , Wind
Характеристики:
- Максимальне навантаження на шину ― 272 кг
- Максимальний тиск повітря у шині ― 2.8атм.
- Висота профілю шини: 48см.
- Ширина шини: 13 см.
- Індекс навантаження шини: 63
- Індекс швидкості: P
- Тип: Безкамерна (TL)
- Країна реєстрації бренду: Індонезія
- Країна-виробник товару: Індонезія
- Бренд товара: Deli Tire
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Deli Tire |
| Страна производитель | Индонезия |
| Вид шины | Радиальная |
| Состояние | Новое |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Ширина шины | 130 мм |
| Посадочный диаметр шины | 13" |
| Индекс скорости | P |
| Индекс нагрузки шины | 57 |
| Назначение | Офроуд/Мотокросс |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 48" |
| Безопасная шина | Так |
| Гарантийный срок | 6 міс |










