Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина бескамерная 3.50-10 CENEW CX-634 Tubeless покрышка на скутер
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43
Покришка з камерою 3.50-10 на скутер
Опис
Покришка для скутерів 3.50 - 10 максимальне навантаження на колесо - 224 кг, під диск на 10.
Завод фірми CENEW це бренд, який зарекомендував себе на ринку України! В основі якого це висока якість продукції та великий асортимент виробництва покришок.
Підходить на:
Японські та китайські скутери із діаметром колеса 10:
- Zongchen Cama / Viper Wind (Вінд) / Vision (Віжн) / Honda Lead / Yamaha Grand Axis / Honda Topic / Yamaha Jog-90.
- Покришку можна використовувати як на скутер так і до тачки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Cenew |
| Страна производитель | Китай |
| Вид шины | Радиальная |
| Состояние | Новое |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Ширина шины | 90 мм |
| Индекс скорости | J |
| Индекс нагрузки шины | 56 |
| Назначение | Скутеры/Мопеды |
| Пользовательские характеристики | |
| Посадочный диаметр шины | 40" |
| Диаметр колеса/диска | 40" |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Безопасная шина | Так |
| Шина с защитой обода диска | Да |










