Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покрышка шина резина для минитрактора 6.50-16 фирмы ВС
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43
Шина 6.50-16 під назвою R-1 ZUBR є довіреним товаром на ринку гуми для сільськогосподарської техніки. Вона є надійним і високоякісним виробом, який вартий своїх коштів. Шина чудово підходить як для передніх, так і задніх коліс міні-тракторів і тракторів різних марок. Має протектор R-1, який забезпечує підвищену прохідність та очищення коліс на мокрому ґрунті.
- тракторний протектор R-1
- 10-ти шаровий каркас
- максимальне навантаження 495 кг
- геометричі дані: Ø 720 мм. x 140 мм.
Підійде для техніки:
- Файтер Т-12
- DW 160G
- DW 150RN
- Lider-150D
- Zoomlion Chery (Зумліон Чері) RF354, RK504B
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Зовнішній діаметр: 720 мм
- Ширина шини: 140 мм
- Посадочний діаметер: 16" ( на 16 диск )
- Максимальне навантаження: 495 кг
- Малюнок протектора: Ялинка

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ВС Комплект |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Сельхозтехника |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Вид шины | Радиальная |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Тип | Камерная "TT" |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Состояние | Новое |
| Ширина шины | 155 мм |
| Наружный диаметр шины | 16" |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
| Безопасная шина | Да |










