Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покрышка 6.00-12 Индия фирмы RALCO GT-MAXX 8-PR мотоблочная резина
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43
Шина 6.00-12 на мінітрактор 8PR TT RALCO
Покришки RALCO оснащені товстими високими ґрунтозачіпами, які створюють відмінну тягу та зчеплення на ґрунті. Каркас з десятьма шарами корду витримує навантаження до 425 кг, що на 60 кг більше аналогів. Каркас має гарне лиття, гумова суміш стійка до проколів та порізів.
Колеса з шинами RALCO виходять масивними - зовнішній діаметр моделі 610 мм, а ширина 160 мм (тоді як у звичайних шин 590-600 мм та 135-145 мм відповідно).
Шини RALCO встановлюють на колеса до мотоблока 6-12. Завдяки товстому бортовому кільцю та міцному каркасу підійде для тракторів. Індійська шина прослужить набагато довше при експлуатації на ведучих колесах мінітрактора.
Основні характеристики:
- протектор R-1 - ялинка
- 8-ми шаровий каркас
- максимальне навантаження 425 кг на одне колесо
- камера 6.00-12 в комплект не входить
- геометричні розміри: зовнішній Ø 610 мм, ширина по протектору 160 мм
Всі питання по телефону: 0678599979
0674905445
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ralson |
| Страна производитель | Индия |
| Назначение | Сельхозтехника |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Вид шины | Радиальная |
| Посадочный диаметр шины | 60" |
| Индекс нагрузки шины | 81 |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип шины для спецтехники | Пневматическая |
| Ширина шины | 145 мм |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Тип | Шина |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Ось | Универсальная |
| Диаметр колеса/диска | 60" |
| Безопасная шина | Так |
| Гарантийный срок | 5 міс |











