Описание
Характеристики
Информация для заказа
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43
Шини до мотоблока 4.00-10 HIQUALITY
Hiquality - китайські шини покращеної якості. Каркас покришки міцний, гарного лиття. Модель оснащена густим тракторним протектором з товстими ґрунтозачепами. Гума протектора пружна, не тверда.
- протектор R-1 ялинка
- якість середня
- 8-ми шаровий каркас
- 12 пар ґрунтозачепів по колу
- камера 4.00-10 в комплекті
- для обода 3.00D x10, підійде диск мотоблока 4.00-10
- геометричні розміри: зовнішній Ø 470 мм, ширина по протектору 105 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Покришки 4.00-10 використовуються на мотоблоках і мотокультиваторах: Форте, Добриня, Зубр, Садко, Кентавр
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Зубр |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Посадочный диаметр шины | 44" |
| Наружный диаметр шины | 10" |
| Назначение | Сельхозтехника |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Ширина шины | 10" |
| Вид шины | Радиальная |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Тип | Камера |
| Пользовательские характеристики | |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Безопасная шина | Так |
| Диаметр колеса/диска | 44" |












