Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина для мотоблока 4.00-8 зуб фірми Good Tyre покришка на мотоблок 4.00-8
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (67) 490 54 43
Покришка на мотоблок 4.00-8 R-1 62F 10PR 265kg GT (GOOD TYRE) Китай
Основні характеристики:
- діагональна конструкція
- протектор підвищеної прохідності, тракторний тип R-1, ялинка
- тягове зусилля створюють 11 пар ґрунтозачепів
- 10-ти шаровий каркас
- граничне навантаження на колесо 265 кг
- комплектується камерою 4.00-8
- геометричні розміри: зовнішній Ø 395 мм, ширина по протектору 95 мм
Шини 4.00-8 для мотоблока застосування:
- Вейма
- Кентавр
- Кипор
- Садко
- Форте
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GT |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Посадочный диаметр шины | 40" |
| Назначение | Сельхозтехника |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Ширина шины | 80 мм |
| Вид шины | Радиальная |
| Тип шины для спецтехники | Пневматическая |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Полнопрофильная шина | Да |
| Тип | Шина |
| Пользовательские характеристики | |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Безопасная шина | Так |
| Диаметр колеса/диска | 40" |









