Описание
Характеристики
Информация для заказа
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43
Motoblokbc.com
Шина 4.00-10 К-96 Україна фірми "Росава"

Опис:
Покришка К-96 Росава на причіпи демонструює хороші ходові якості як на асфальтованих дорогах так і ґрунтових.
Протектор зносостійкий, виготовлений з якісної гумової суміші, адаптованої для застосування на швидкісних транспортних засобах.
Покришка До-96 використовують на вантажних моторолерах Мураха. Встановлюють на двоосні причепи Скіф, Бджілка, Турист.
Основні характеристики:
· дорожній малюнок протектора
· 4-х шаровий каркас
· допустиме навантаження 400 кг на одне колесо
· швидкісний режим до 70 км/год
· камера 4.00-10 в комплекті
· геометричні розміри: зовнішній Ø 450 мм, ширина по протектору 90 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Росава |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Вид шины | Радиальная |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Посадочный диаметр шины | 45" |
| Ширина шины | 90 мм |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Назначение | Мотоциклы/квадроциклы |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасная шина | Так |
| Диаметр колеса/диска | 44" |
| Тип | Камера |











