Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка на скутер безкамерна 90.90-12 CA 134 N Euromina (В'єтнам)
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43

Покришка 90.90-12 - це високоякісна шина яка чудово поводиться в експлуатації м'яка, зносостійкість і є відмінним варіантом для вашого скутера. Ця покришка розрахована для максимально комфортної їзди, практично в будь - яку погоду, по асфальтованих дорогах. Такий вид шини має достатньо неглибоких канавок для відводу води з плями контакту, що дозволяє завжди зберігати стійкість транспортних засобів і без будь - яких нюансів рухатися в будь - яку погоду.
Підходить для більшості японських скутерів Honda LEAD, Honda TODAY, Suzuki ADDRESS, Yamaha Axis, Yamaha GEAR із діаметром колеса 12 дюймів.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Розмір 90.90-12
- Виробник Casumina
- Протектор Трасовий
- Висота 45 см
- Ширина 9 см

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Euromina |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Вид шины | Радиальная |
| Состояние | Новое |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Ширина шины | 90 мм |
| Назначение | Мотоциклы/квадроциклы |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Посадочный диаметр шины | 45" |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасная шина | Так |
| Диаметр колеса/диска | 45" |










