Отобранная покрышка 3.75-19 Mitas Митас - ANLAS Турция резина на мотоцикл Урал МТ Днепр шина 3.75-19 мотошина





Отобранная покрышка 3.75-19 Mitas/Митас - ANLAS Турция, резина на мотоцикл Урал МТ Днепр шина 3.75-19 мотошина

Покришка в ідеальному стані ,
вибрана як для себе !
Маємо таку можливість !
Покришка для мотоциклів Мitas-ANLAS 3.75-19 6PR, камерна, максимальне навантаження на колесо - 257кг, відмінна мотошина за свої гроші, підходить на японські та китайські скутери та мотоцикли із діаметром колеса 19 дюймів.
Резина використовується на змаганнях ! Після одного трека (кола) , шину знімають з диска та ретельно перевіряють на наявність пошкоджень
По дилерській домовленості , в нас є можливість вибирати ідеальні покришки , та задовільняти вас скатами у відмінному стані !
В наявності є камери фірми Росава, виробник Україна.
Підходить на мотоцикли Урал, Дніпро, МТ, К-750 та інших подібних мотоциклів з діаметром диска 19".
- (ЦІНА БЕЗ КАМЕРИ)
- *Розмір 3.75-19"
- *Протектор шипований
-
- *Виробник Mitas/ANLAS
- *Висота 62 см
- *Ширина 8 см
- *Країна виробник: Чехія , Турція
- *Бренд товар ― Мitas

Широкий асортимент покришок
для садової та мототехніки
Великий вибір моделей зі швидкою доставкоюпо всій країні
Обрати шинуПродукція, яка не підведе
у потрібний момент

01
У каталозі представлені товари від світових брендів, включаючи Casumina, Зубр, Росава, Deli Tire і т.п.
02
Пропоновані нашою компанією товари мають усі необхідні сертифікати та проходять суворий контроль якості.
03
В асортименті все для техніки та інвентарю , включаючи колеса, шини, камери, для тачок садово-городніх, будівельних, мотоблоків, культиваторів.
04
Продукція чудово зарекомендувала себе на вітчизняному ринку у співвідношенні ціни та якості, а також надійності.
Замовити максимально просто
Додайте необхідні вам товари до кошика та подайте заявку.
Менеджер її обробить та зв'яжеться з вами для уточнення всіх деталей.
Необхідно внести оплату найбільш зручним для вас способом.
Залишиться отримати посилку у найближчому відділенні пошти або транспортної компанії.
Популярні Групи товарів
Відгуки клієнтів

Роман
“Купив покришку для іжа, касуміна 3.5/18 «шип», загалом чудово, основа трохи тонкувата для важкої совки, але дорогу тримає, наганяв сотню км по каменю та грунту, стан відмінний) (p/s В'єтнам рулить)”

Олег
“Ніколи не думав, що зараз під час війни отримаю велике задоволення від того, що отримав по факту те, що замовляв (шину) по фото і характеристикам на сайті магазину. Дякую магазину за чесну і відповідальну роботу.”

Петро
“Замовлення зробив у суботу, відразу зв'язались, сказали відправлять в понеділок, прийшло швидко, якісь супер. Буду і надалі замовляти у вас та рекомендую усім”




| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mitas |
| Состояние | Б/У |
| Вид шины | Радиальная |
| Ширина шины | 90 мм |
| Страна производитель | Чехия |
| Тип | Камерная "TT" |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Наружный диаметр шины | 19" |
| Назначение | Мотоциклы/квадроциклы |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Посадочный диаметр шины | 70" |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 3 міс |
| Безопасная шина | Так |
| Диаметр колеса/диска | 70" |






