Скат 3.00-10 Deli Tire SC-107 TL Индонезия покришка безкамерная на скутер шина 3.00-10 резина для мопеда





Описание
Характеристики
Информация для заказа
Скат 3.00-10 Deli Tire SC-107 TL Индонезия покришка безкамерная на скутер шина 3.00-10 резина для мопеда
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43
Покришка безкамерна на скутер 3.00-10 DELI Tire SC-107 4PR
Покришка 3.00 - 10 DELI TIRE SC-107 , малюнок - кубик / "Орел ", безкамерка ( Tubeless ), великий пртектор, 4 PR - чотиришарова мотошына, максимальне навантаження на колесо - 150 кг, якісна м'яка покришка , найкраще співвідношення ціна-якість на українському ринку ! Підходить для більшості японських скутерів з діаметром колеса 10 дюймів, виробник - Deli Tire , Індонезія.
Основні характеристики:
- Фірма: DELI Tire
- Країна: Індонезія
- Розмір: 3.00-10
- Сумісність: Хонда Діо , ZX34/35 , Сузукі Адреса , Ямаха Джог , Априо
- Розмір покришок: 10" (дюймів)
- Тип покришки: Безкамерна шина ( Tubeless )
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Deli Tire |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Индонезия |
| Наружный диаметр шины | 10" |
| Ширина шины | 80 мм |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Индекс скорости | J |
| Индекс нагрузки шины | 42 |
| Тип | Шина |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Мотоциклы/квадроциклы |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Посадочный диаметр шины | 40" |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Безопасная шина | Так |
| Диаметр колеса/диска | 40" |






