Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покрышка 3.50-18 СА-147Е Вьетнам мотопокришка 3.50-18 шина гума 3 50 18
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43
Покрышка 3.50-18 Casumina

Камерна покришка для мотоциклів
розмір 3.50-18, з максимальним навантаженням на колесо 280 кг, є чудовим варіантом за свою ціну. Вона підходить для японських та китайських скутерів і мотоциклів з діаметром колеса 18 дюймів. (ЦІНА БЕЗ КАМЕРИ)
Камери 3.50-18:
Підходить для таких мотоциклів:
- -Іж Юпітер (Иж Юпитер)
- -Планета
- -ЯВА (JAWA)
- -Чезет (CEZET)
Також підходить для китайських мотоциклів:
- -Viper
- -Zonshen
- -Lifan
- -Musstang
- -Geon
- -Lider
- -SYM
- -Hyosung
- -Sabur
- (Лифан / Мустанг / Сабур / Лидер / Вайпер / Геон / Сим / Кивей / Зоншен)
Характеристики:
- (ЦІНА БЕЗ КАМЕРИ)
- *Розмір 3.50-18"
- *Протектор шипований
- *Виробник Casumina
- *Висота 62 см
- *Ширина 8 см

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Casumina |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Наружный диаметр шины | 18" |
| Ширина шины | 80 мм |
| Вид шины | Радиальная |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Индекс скорости | P |
| Индекс нагрузки шины | 62 |
| Тип | Шина |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Мотоциклы/квадроциклы |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Посадочный диаметр шины | 60" |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Безопасная шина | Так |
| Диаметр колеса/диска | 60" |











