Колесо пена 4.00-8 204-й подшипник фирмы ВС Польша пенополиуритановое колесо 4.00-8 в сборе

| Розмір | 4.80/4.00-8 |
| Протектор | Всесезонний |
| Комплектація | Колесо в зборі |
| Вісь | На 20 мм. |
| Матеріал | Пінополіурітан |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 9 см |
| Підшипник: | 204 |
| Максимальне навантаження: | 100 кг |
Всі питання по телефону: 0678599979
Вайбер: 0674905443
Детальна інформація з орієнтовними цінами
Відправка
Новою Поштою наложеним платежем.
До вашої уваги пропонуємо великий асортимент коліс до тачок оптом та в роздріб.
Широкий асортимент покришок
для садової та мототехніки
Великий вибір моделей зі швидкою доставкоюпо всій країні
Обрати шинуПродукція, яка не підведе
у потрібний момент

01
У каталозі представлені товари від світових брендів, включаючи Casumina, Зубр, Росава, Deli Tire і т.п.
02
Пропоновані нашою компанією товари мають усі необхідні сертифікати та проходять суворий контроль якості.
03
В асортименті все для техніки та інвентарю , включаючи колеса, шини, камери, для тачок садово-городніх, будівельних, мотоблоків, культиваторів.
04
Продукція чудово зарекомендувала себе на вітчизняному ринку у співвідношенні ціни та якості, а також надійності.
Замовити максимально просто
Додайте необхідні вам товари до кошика та подайте заявку.
Менеджер її обробить та зв'яжеться з вами для уточнення всіх деталей.
Необхідно внести оплату найбільш зручним для вас способом.
Залишиться отримати посилку у найближчому відділенні пошти або транспортної компанії.
Популярні Групи товарів
Відгуки клієнтів

Роман
“Купив покришку для іжа, касуміна 3.5/18 «шип», загалом чудово, основа трохи тонкувата для важкої совки, але дорогу тримає, наганяв сотню км по каменю та грунту, стан відмінний) (p/s В'єтнам рулить)”

Олег
“Ніколи не думав, що зараз під час війни отримаю велике задоволення від того, що отримав по факту те, що замовляв (шину) по фото і характеристикам на сайті магазину. Дякую магазину за чесну і відповідальну роботу.”

Петро
“Замовлення зробив у суботу, відразу зв'язались, сказали відправлять в понеділок, прийшло швидко, якісь супер. Буду і надалі замовляти у вас та рекомендую усім”




| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВС-Техника |
| Назначение | Сельхозтехника |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 38" |
| Ширина шины | 90 мм |
| Ширина диска в дюймах | 8.0 |
| Страна производитель | Китай |
| Основные атрибуты | |
| Диаметр колеса/диска | 8" |
| Вид шины | Радиальная |
| Безопасная шина | True |
| Тип шины для спецтехники | Бескамерная |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр | 380.0 |
| Длина оси | 11 см |
| Подшипник | 204 (20 мм) |
| Нагрузка | 100 кг |
| Ширина беговой дорожки | 7.5 см |
| Ширина | 75.0 |
| Тип комплектующего | Колесо |










