Колесо на тачку 3.00-4 подшипник 204 ось 20 мм высота 25 см колесо для тележки пена 3.00-4 пенополиуритан





Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колесо на тачку 3.00-4 подшипник 204 ось 20 мм колесо для тележки пена 3.00-4 пенополиуритан
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43
Піна 3.00-4

ОПИС
Піна 3.00-4 з віссю діаметром 20 мм. та жовтим кольором є високоякісною пневматичною шиною для використання на різних видів транспортних засобів, таких як садові тачки, причепи, невеликі трактори та інші легкі транспортні засоби. Ця покришка має хорошу міцність та зносостійкість, що дозволяє їй довго служити при різних умовах експлуатації. Крім того, жовтий колір покришки допомагає забезпечити покращену видимість на дорозі та зменшує ризик нещасних випадків внаслідок недостатньої помітності транспортного засобу. Піна 3.00-4 з віссю діаметром 20 мм. та жовтим кольором є ідеальним вибором для тих, хто шукає надійну та безпечну покришку для свого транспортного засобу.
| Розмір | 3.00-4 |
| Протектор | Всесезонний |
| Комплектація | Колесо в зборі |
| Вісь | На 20 мм. |
| Матеріал | Пінополіурітан |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 7 см |
| Підшипник: | 204 |
| Максимальне навантаження: | 70 кг |








