Мотогума 3.25-18 P5-71 гума з камерою для мотоцикла Мінськ мотошина на 18 покришка мото шина камерна 3.25 18





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мотогума 3.25-18 з камерою гума для мотоцикла Мінськ мотошина на 18 покришка SC-TYRE мото шина камерна 3.25-18 шосе
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43

Покришка з камерою 3.25-18
Максимальне навантаження на колесо 243 кг.
Підходить на японські та китайські скутери із діаметром колеса 18 дюймів:
- МИНСК
- Cezet
- Geon
- Hyosung
- Jawa
- Lider
- Lifan
- Musstang
- Sabur
- SYM
- Viper
- Zongshen
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- *Розмір 3.25-18"
- *Виробник SC-TYRE
- *Протектор Трасовий
- *Висота
- *Ширина
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Lifan |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шини | Радіальна |
| Стан | Новий |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Тип | Камерна "TT" |
| Ширина шини | 70 мм |
| Основні атрибути | |
| Посадковий діаметр шини | 60" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 60" |
| Безпечна шина | Так |




